Strona o mrówkach czyli Myrmeblog

lis
10

3.7/5 (liczba głosów: 6) - ocena czytelników Myrmebloga

 

Strona o mrówkach – hodowla mrówek w domu

Interesujesz się mrówkami? Chcesz dowiedzieć się więcej na ich temat, a może chciałbyś w przyszłości je hodować? Wszelkie informacje na ten temat znajdziesz na moim blogu.

Strona główna

Na stronie głównej wyświetlane są wszystkie wpisy na temat mrówek, które do tej pory opublikowałem. Wyświetlają się one w kolejności od najnowszych do najstarszych.

Myrmeblog

Galeria

W galerii możecie zobaczyć wszystkie zdjęcia dotąd opublikowane w moich artykułach. Strona o mrówkach połączona jest z jednym z popularnych portali społecznościowych Tumblr., przystosowanym do wrzucania zdjęć. Dzięki temu fotografie mrówek są przedstawione w bardzo mobilny, przejrzysty sposób, nie tracąc przy tym na swojej jakości.

Myrmeblog

 

Filmy

Dzięki tej zakładce zostaniecie przekierowani na kanał Youtube, w którym znajdują się moje filmy. Dotąd jest ich niewiele, ponieważ wymagają dużo nakładu pracy (konwertowanie, napisy, łączenie klipów, dobieranie ścieżki dźwiękowej itp.), ale w przyszłości postaram się to zmienić 🙂

Myrmeblog

 

Mrówczy słównik

W menu głównym znajduje się także mrówczy słownik, czyli najważniejsze hasła, definicje, które zawiera każda strona o mrówkach. W związku z tym wszystkim początkującym, interesujących się tematyką o mrówkach, zachęcam do zapoznania się z tym słownikiem. Jest on na bieżąco aktualizowany, a niektóre hasła, które nie udało się w krótki sposób streścić przekierowują do wpisu związanym właśnie z tym hasłem np: Cykl rozwojowy mrówki czy Czasowe pasożytnictwo społeczne.

                    Myrmeblog

 

Kontakt

W zakładce kontakt możecie za pośrednictwem formularza skontaktować się ze mną. Wszelkie wiadomości, komentarze mogą się okazać pomocny, aby strona o mrówkach lepiej i sprawniej się rozwijała. Podczas wysyłania wiadomości lub pisania komentarzy musicie przejść przez zabezpieczenia spamowe, wpisując odpowiednie kody. Zapobiegłem w ten sposób bałaganowi jaki mógłby wprowadzić się na blogu podczas pojawiania się wszelkiego spamu i niechcianych reklam.

                Myrmeblog

 

Social media

Po lewej stronie znajdziecie strony na których również Myrmeblog – blog hodowcy mrówek funkcjonuje, mianowicie na facebooku, youtubie i google+, gdzie możecie zasubskrybować lub polajkować blog o mrówkach by na bieżąco dostawać informacje o nowościach pojawiających się na blogu. Aby wejść na poszczególne witryny wystarczy kliknąć na ich logo znajdujące się w prawym górnym rogu strony.

                                    Myrmeblog

Moja strona o mrówkach stale się rozwija i mam na nią coraz więcej pomysłów. Z roku na rok moja hodowla poszerzana jest o kolejne nowe gatunki, dzięki czemu stale poszerzam swoją wiedzę i doświadczenie, którym mogę się dzielić na myrmeblogu.

PS. Ponadto zachęcam do oceniania moich wpisów (ocena znajduje się w formie gwiazdek od 1 do 5 po lewej stronie pod tytułem każdego wpisu) 😉

 

Udostępnij artykuł:

Skomentuj

 
Facebook