Festiwal Nauki i Sztuki 2018

maj
12

4.8/5 (liczba głosów: 20) - ocena czytelników Myrmebloga

 

Kraków 17-19 maja

Festiwal Nauki i Sztuki 2018

Tegoroczny Festiwal Nauki i Sztuki odbędzie się w dniach 17-19 maja pod hasłem „Moc rozumu”. Osoby zainteresowane tematyką owadów społecznych będą mogły zaczerpnąć informacji na Festiwalowym Miasteczku Naukowym na Rynku Głównym w Krakowie 17 maja (czwartek) w godzinach 11:00-14:00 pod namiotem Centrum Edukacji Przyrodniczej oraz 19 maja (sobota) w godzinach 11:00-16:00 pod namiotem Koła Studenckich Projektów Badawczych i Edukacji Przyrodniczej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych! 😉

 

Festiwal Nauki i Sztuki 2018 – oficjalna strona

Wybierz się na XVIII edycję Festiwalu Nauki i Sztuki w dniach 17-19 maja na Rynku Głównym. Odwiedź namioty krakowskich uczelni, których pracownicy i studenci przygotowali interesujące wystawy i doświadczenia. Weź udział w licznych konkursach i występach artystycznych! Szczegóły znajdziesz na głównej stronie wydarzenia:  Festiwal Nauki i Sztuki 2018 – oficjalna strona.

 

Niezwykły świat owadów społecznych

17 maja, godz. 11:0014:00

Poznajcie tajemniczy świat w którym to płeć żeńska spełnia niemal wszystkie role społeczne, a komunikacja zachodzi na drodze zapachów i? tańca! Koło Studenckich Projektów Badawczych i Edukacji Przyrodniczej zabiera Was do świata mrówek i pszczół.

 

 

Stanowiska KSPBiEP

Jak już wspomniałem 17 maja zapraszam na stoisko Niezwykłego świata owadów społecznych. Natomiast w sobotę 19 maja oprócz Owadów społecznych w namiocie naszego Koła Studenckich Projektów Badawczych i Edukacji Przyrodniczej czekać na Was będzie Herbaciarnia zza oceanu oraz Najpiękniejsze legendy zaginionych ludów Oceanii. W powyższych linkach znajdziecie szczegółowe informacje.

 

Cały program

Poniżej program festiwalu z podziałem na poszczególne dni i jednostki naukowe.

Będziecie mogli także wybrać kategorie i rodzaje wydarzeń które Was najbardziej interesują – Program Festiwalu Nauki i Sztuki 2018.

 

Festiwalowe Rekomendacje

To zdaniem organizatorów najciekawsze punkty programu Festiwalu Nauki i Sztuki, czyli link do wydarzeń szczególnie polecanych: Festiwalowe Rekomendacje.

 

Czytelnicy Myrmebloga!

Przyjdźcie i skorzystajcie z możliwości zgłębienia wiedzy na kolejnym wydarzeniu edukacyjnym w Krakowie. Niech moc rozumu będzie z Wami! 😉

 

Udostępnij artykuł:

Skomentuj

 
Facebook