Rejestrator rójek 2022

maj
05

4.7/5 (liczba głosów: 3) - ocena czytelników Myrmebloga

Zgłoś rójkę w rejestratorze rójek!

Rejestrator rójek 2022

Zapraszam do skorzystania z możliwości zgłaszania rójek i wzbogacenia danych o lotach gatunków mrówek w Polsce! Zebrane dane pozwolą w przyszłości stworzyć dokładniejszy kalendarz rójek. Możecie zgłosić i przesłać zdjęcie zarówno bieżącej rójki, a także wszystkich poprzednich, które zaobserwowaliście i udokumentowaliście od początku tego sezonu.

Rejestrator rójek 2022 – krótki poradnik

Wystarczy, że wybierzesz zaobserwowaną przez Ciebie królową danego gatunku lub rodzaju mrówek (możesz także skorzystać z opcji „nieoznaczono”), następnie podaj województwo, swoje imię lub nick oraz adres email. W uwagach możesz dodać dokładniejsze informacje takie jak: czas, temperaturę, warunki pogodowe lub wszelkie inne przychodzące Ci do głowy szczegóły (przykładowo wypełnione formularze znajdziesz w dalszej części wpisu). Jeśli nie masz żadnych uwag nie musisz uzupełniać tego pola. Aby uwiarygodnić Twoje dane (pamiętaj, że nikt nie jest nieomylny!) w razie możliwości dodaj proszę zdjęcie królowej lub rójki, której byłeś świadkiem. W celu dodania kilku zdjęć, przytrzymaj „ctrl” i zaznacz na komputerze interesujące Cię pliki. Dopuszczalne formaty: gif, png, jpg, jpeg, maksymalny rozmiar zdjęć: 100mb. Powodzenia!


  Uzupełnij dane o zaobserwowanej rójce 2022:

  Gatunek:

  Województwo:

  Data:

  Imię:

  Mail:

  Uwagi:

  Dodaj zdjęcie:

  Zabezpieczenie antyspamowe:


  Rejestratorze rójek 2021:

  Zobacz także wpis o rejestratorze rójek 2021, w którym znajdziesz przykładowo wypełnione formularze w poprzednich latach.

  Czytelniku Myrmebloga!

  Jeszcze raz zachęcam do skorzystania z możliwości wypełnienia formularza! Jeśli w tej chwili używasz kalendarza rójek 2022 umieszczonego na Myrmeblogu – super, bardzo się cieszę! Tym razem jednak nadszedł czas Twojej inicjatywy! Zgłaszając rójkę w rejestratorze rójek, możesz pomóc wszystkim osobom zainteresowanych tematem mrówek w Polsce! 😉

  Udostępnij artykuł:

  Skomentuj

   
  Facebook