Rejestrator rójek 2019

Kwi
28

Rejestrator rójek 2019
5 (100%) głosów: 11

 

Zgłoś rójkę w rejestratorze rójek!

Rejestrator rójek 2019

Pora na kolejny, tegoroczny rejestrator rójek! Zebrane dane pozwolą w przyszłości stworzyć jeszcze dokładniejszy kalendarz rójek na kolejny rok. Zapraszam do skorzystania z formularza i wzbogacenia danych o lotach gatunków mrówek w Polsce! ?

 

Wystarczy wybrać zaobserwowaną przez Ciebie królową lub rójkę danego gatunku, podać województwo, swoje imię bądź nick oraz adres email. W uwagach możesz dodać dokładny czas i miejsce lub wszelkie inne przychodzące Ci do głowy uwagi. Aby uwiarygodnić Twoje dane (nikt nie jest nieomylny) proszę dodaj zdjęcie królowej, bądź rójki, której byłeś świadkiem. Możesz także dodawać kilka zdjęć na raz przytrzymując „ctrl” i zaznaczając interesujące Cię pliki. Dopuszczalne formaty to: gif, png, jpg, jpeg, a maksymalny rozmiar zdjęć to: 100mb. Do dzieła!

 


Uzupełnij dane o zaobserwowanej rójce 2019:

Gatunek:

Województwo:

Data:

Imię:

Mail:

Uwagi:

Dodaj zdjęcie:

Zabezpieczenie antyspamowe:


 

Przykładowo wypełniony formularz z poprzedniego roku

Gatunek: Manica rubida

Województwo: małopolskie

Data: 15.05.2018

Uwagi: Około 20°C, słonecznie bez chmur. Bardzo liczna, wręcz masowa rójka.

 

Kalendarz rójek 2019

W ramach przypomnienia udostępniam również najnowszy kalendarz rójek 2019, który został zaktualizowany o moje własne obserwacje oraz dane czytelników Myrmebloga wysłanych za pośrednictwem Rejestratora rójek 2018:

Kalendarz rójek 2019

 

Wersja pdf do pobrania –> Kalendarz rójek 2019

 

Czytelniku Myrmebloga!

Jeszcze raz  zachęcam do skorzystania z możliwości rejestratora!  Jeśli w tej chwili używasz kalendarza umieszczonego na Myrmeblogu – super, cieszę się, ale to też czas Twojej inicjatywy! Zgłaszając rójkę w rejestratorze rójek, możesz pomóc przyszłym hodowcom!

 

Udostępnij artykuł:

1 komentarz dla “Rejestrator rójek 2019”

  1.  Karol

    Wyrzuca kominikat nieprawny format daty , np 12.07.2019

Skomentuj

 
Facebook