Ant-Man (2015)

maj
17

4.7/5 (liczba głosów: 3) - ocena czytelników Myrmebloga

 

Ant-Man, czyli Człowiek-mrówka

Ant-Man (2015)

W ramach ciekawostki informuje o nowym filmie Marvela pt. „Ant-Man” w reżyserii Reytona Reed’a. Data polskiej premiery przewidziana jest na 17 lipca 2015 roku.

 

Opis filmu:

Zawodowy oszust Scott Lang (Paul Rudd) aka Ant-Man, za sprawą niezwykłego kostiumu potrafi zmniejszać się do rozmiarów mrówki, zyskując jednocześnie nadludzką siłę. Gdy świat stanie w obliczu nowej generacji zagrożeń, Ant-Man wraz ze swoim mentorem doktorem Hankiem Pymem (Michael Douglas), zaplanuje skok, który może zapobiec katastrofie.

Źródło: http://www.filmweb.pl/film/Ant-Man-2015-257691

 Obsada

W roli tytułowego bohatera wcieli się Paul Rudd. Czarny charakter zagra Corey Stoll. Natomiast głównego inicjatora idei Ant-Mana Hanka Pyma zaprezentuje nam znany aktor Michael Douglas. Nie zabraknie również kobiecej roli, w której zobaczymy Evangeline Lilly jako Hope Van Dyne.

 

Ant-Man – zwiastun 1

 

Ant-Man – zwiastun 2

 

Geneza filmu

Film oparty jest na komiksie, w którym to Hank Pym – genialny naukowiec stwarza substancję po zażyciu jakiej może dowolnie zmieniać swój rozmiar. Ponadto konstruuje strój umożliwiający zmniejszenie się do rozmiaru mrówki i hełm pozwalający na komunikowanie się z owadami.

 

Ant-Man – oficjalny plakat

    Ant-Man (2015)

Źródło: http://1.fwcdn.pl/an/49468/69404_1.12.jpg

Parę słów podsumowania

Zapowiada się całkiem ciekawie. Dla hodowcy każde, najmniejsze nawiązanie w dzisiejszych czasach do świata mrówek wydaję się być bardzo trafne, tak jest dla mnie i tym razem. Filmy o mrówkach mają szansę stać się bardziej popularne w dzisiejszych czasach.Po oklepanych już na wszystkie strony Supermenach i innych Spidermenach* przyszedł czas na kogoś nietypowego, nieznanemu szerszej publiczności. Po zwiastunach wydaję się, że będzie to dobry, lekki film akcji z nutką humoru, czyli typowa marvelowska produkcja, na którym z chęcią się wybiorę i recenzję na blogu umieszczę.

 

*nie obrażając Batmana, którego jestem fanem ; ]

Udostępnij artykuł:

Skomentuj

 
Facebook